Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 22:38:32

Основним споживачем палива в економіці Чернігівської області залишається промисловість

14.05.2013   09:07

Використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти у 2012 році

Підприємствами та організаціями області у 2012 р. використано 2 млн.т умовного палива енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти, що становило 99% від рівня 2011 р.

Проти 2011 р. збільшилося використання брикетів торф’яних, дров для опалення, газойлів (палива дизельного) та пропану і бутану скраплених. Водночас зменшилося споживання вугілля кам’яного, торфу паливного, нафти сирої, газу природного, бензину моторного, фракцій середніх інших, мазутів топкових, масел мастильних та бітуму нафтового й сланцевого.

У структурі використаного палива в області більше половини (54%) визначав газ природний, 19% – вугілля кам’яне, 7% – нафта сира, 8% – газойлі (паливо дизельне).

Основним споживачем палива в економіці області залишається промисловість (79% загального обсягу). Провідними в структурі промисловості області за споживанням палива були підприємства з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води.

У запасах енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти на 1 січня 2013 р. нараховувалося 164 тис.т умовного палива.
 

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини