Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 10:48:43

В Чернігівській мережі "АЛЛО" тепер можна купувати товари в розстрочку без комісії

13.05.2013   10:16Агенцiя

Чернігівська торговельна мережа “АЛЛО” спільно з ПриватБанком дають можливість купувати товари, оплачуючи тільки їх частину.

Як повідомляє прес-служба банку в Чернігівській області, тепер покупці “АЛЛО” можуть відразу ж придбати необхідний товар, а оплачувати його частинами протягом року, не переплачуючи при цьому ні копійки.

“Оплата частинами” – популярне пропозиція від ПриватБанку, що дозволяє купувати товари в розстрочку на 12 місяців без будь-якої комісії.

На сьогоднішній день безвідсоткову розстрочку за допомогою сервісу Приватбанку “Оплата частинами” пропонують більш, ніж 10 Чернігівських торгових точок.

З кожним місяцем їх буде ставати все більше, а це означає, що практично будь-який товар можна буде придбати з розстрочкою платежу, володіти ним зараз, а оплачувати частинами без нарахування відсотків.

Сервіс безвідсоткового кредитування “Оплата частинами” сьогодні працює в більшості відомих українських мереж з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та ін.

З його допомогою оплату будь-якої покупки можна розділити на 12 рівних частин. Кредит оформляється автоматично прямо біля каси, а договором при цьому стає чек з усіма необхідними реквізитами. За умови своєчасного внесення всіх платежів, користування кредитом для покупця буде безкоштовним.

У Чернігівській області за підсумками 1 кварталу 2013 року по програмі “Оплата частинами” скоєно 278 покупок на суму понад 700 тис. гривень До даної програмі підключені найбільш великі торгові точки міста Алло, Мобілочка, MOYO, Ельдорадо і т.д. Всього розплатитися частинами можна в 183 точках області.

Тільки за останній квартал до цього унікального сервісу підключилися 74 торгових підприємств Чернігова та області, серед яких 3 магазини національної мережі “Nui Very”, “МТС”, “Аптека Здоров Я”, 7 магазинів мережі “Фокстрот-Телеком”, а також місцеві ювелірні, меблеві, будівельні магазини, магазини одягу, годинників, мобільних телефонів та кафе.

Останні новини Чернігівщини

 Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу

Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21

Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19

З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17

Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:33

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

17 березня: цей день в Україні і світі

17 березня: цей день в Україні і світі 09:30

День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression