Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 17:37:10

Чернігівський молокозавод скоротив чистий прибуток прибуток на 40%

11.05.2013   12:21Агенцiя

Чернігівський молокозавод заробив в 2012 р. 8059000 грн чистого прибутку, що на 39,5% менше, ніж в 2011 р.

Про це йдеться у фінансовому звіті підприємства, опублікованому в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Сума валового доходу підприємства в 2012 р. дорівнювала 152 687 000 грн, що на 13,5 млн грн або на 9,7% більше показника 2011 року.

Можна відзначити, що одніє з найбільших факторів, що впливають на прибутковість підприємства є сезонні коливання кон’юктури ринку.

«Обсяги реалізації молочної продукції знаходяться під впливом сезонних, в тому числі і температурних коливань. У теплу пору року, коли на завод найбільше надходить молочної сировини, попит на більшість молочної продукції падає, взимку ж навпаки - коли заготівля молока різко знижується, попит на молочну продукцію зростає», - повідомляють на підприємстві.

Активний розвиток підприємства стримується також «значною конкуренцією на ринках збуту».

http://latifundist.com/novosti/40530-chernigovskij-molokozavod-sokratil-chistuyu-pribyl-pribyl-na-40
 

Останні новини Чернігівщини

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди  Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 12:11

На території Чернігівського обласного збірного пункту пройшли урочисті заходи з нагоди відправки 15 новобранців до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР 11:45

15 квітня, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР на 2022 рік.