Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 13:00:31

Чернігівський молокозавод скоротив чистий прибуток прибуток на 40%

11.05.2013   12:21Агенцiя

Чернігівський молокозавод заробив в 2012 р. 8059000 грн чистого прибутку, що на 39,5% менше, ніж в 2011 р.

Про це йдеться у фінансовому звіті підприємства, опублікованому в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Сума валового доходу підприємства в 2012 р. дорівнювала 152 687 000 грн, що на 13,5 млн грн або на 9,7% більше показника 2011 року.

Можна відзначити, що одніє з найбільших факторів, що впливають на прибутковість підприємства є сезонні коливання кон’юктури ринку.

«Обсяги реалізації молочної продукції знаходяться під впливом сезонних, в тому числі і температурних коливань. У теплу пору року, коли на завод найбільше надходить молочної сировини, попит на більшість молочної продукції падає, взимку ж навпаки - коли заготівля молока різко знижується, попит на молочну продукцію зростає», - повідомляють на підприємстві.

Активний розвиток підприємства стримується також «значною конкуренцією на ринках збуту».

http://latifundist.com/novosti/40530-chernigovskij-molokozavod-sokratil-chistuyu-pribyl-pribyl-na-40
 

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.