Проблему погашення боргу вирішували за “круглим столом”
З початку року заборгованість платників податків м. Ніжина та Ніжинського району зменшено більше ніж на 9 млн.грн. Надходження “живими” коштами в рахунок погашення податкового боргу склали більше 2 млн.грн.
руки
За рахунок стягнення до зведеного бюджету надійшло 4,8 млн. грн., що на 0,6 млн.грн. більше минулого року, до державного бюджету в сумі 2,8 млн. грн.
87 платників-боржників, з яких 20% мають заборгованість до 1 тис.грн., проте 11% – заборгованість складає понад 100 тис.грн, – про це зазначила начальник відділу погашення прострочених податкових зобов’язань Ніжинської ОДПІ Ганна Калініченко під час проведення засідання “круглого столу”.
Збільшення надходжень як до державного так і місцевих бюджетів за рахунок погашення податкового боргу вдалося досягти завдяки співпраці податківців із місцевими органами влади, яка спрямована на діалог із представниками підприємств-боржників, відмітив заступник начальника Ніжинської ОДПІ Віталій Єршов.
Під час заходу вивчена ситуація п’яти підприємств-боржників, які заборгували державі більше 2 млн.грн.
Тож боржники під постійним контролем податкової.
Ніжинська ОДПІ
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.