Майже 5 тисяч підприємців Чернігівщини отримали безкоштовні ключі від податкової
За чотири місяці цього року Державна податкова служба у Чернігівській області безкоштовно видала підприємцям регіону близько 6,5 тисяч електронних ключів.
Послугами акредитованого центра сертифікації ключів у Чернігівській області скористалися майже 5 тисяч клієнтів, з яких близько 900 юридичних осіб та близько 4 тисяч - фізичних.
У відділі реєстрації користувачів при ДПС в Чернігівській області запевняють, що отримавши посилений сертифікат відкритого ключа від податкової, користувачі зможуть спілкуватися з податковою - не виходячи з дому.
Нагадуємо, що для отримання посиленого сертифіката відкритого ключа необхідно звернутися в пункти реєстрації користувачів при ДПС у Чернігівській області.
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.