На Чернігівщині 368 одиниць касової техніки працює за новими правилами
Вже більше 300 платників податків Чернігівської області оцінили переваги застосування РРО нового покоління, що створюють контрольну стрічку в в електронній формі.
Цю статистику оприлюднив в.о. заступника начальника відділу моніторингу грошового обігу управління податкового контролю ДПС у Чернігівській області Ігор Єсипенко.
За словами податківця, користувачі РРО мають можливість або доопрацювати існуючу касову техніку та приєднати до неї відповідні модеми для передачі даних, або придбати нову, яка вже створює контрольну стрічку в електронній формі.
На сьогодні, 368 одиниць касової техніки приєднані до Єдиної системи обробки даних Міністерства доходів і зборів України. Ці РРО уже формують електронну касову стрічку і автоматично передають дані про проведені розрахунки на спеціальний сервер Міндоходів, тож подавати до податкової щомісячну звітність не потрібно. І у підприємців, завдяки новим прогресивним технологіям, з’явиться можливість не лише заощаджувати кошти, а й дорогоцінний час клієнтів.
Найбільш активно впроваджують “новітні” касові апарати бізнесмени Ніжинського, Прилуцького, Бахмацького, Новгород-Сіверського, Козелецького та Варвинського районів.
Необхідно також зауважити, що вчитися працювати в нових умовах законодавець дозволив до 1 липня 2013 року. Залишилося трохи більше двох місяців. Тож суб’єктам господарювання слід поквапитися і завчасно подбати про “новітні” касові апарати. Інакше, за неподання звітності в електронному вигляді з 1 липня настане відповідальність.
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Президент відзначив державними нагородами енергетиків із Чернігівщини, які відновлюють електропостачання після російських атак 08:43
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами 47 представників енергетичної галузі та вручив десять орденів особисто.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 12 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 17:31
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Про старт опалювального сезону на Чернігівщині – на нараді в ОВА 16:41
Початок опалювального сезону – готовність і проблемні питання обговорили на онлайн-нараді в Чернігівській ОВА. Серед присутніх – начальник ОВА В’ячеслав Чаус і керівник АТ «Облтеплокомуненерго» у Чернігові Олексій Щербина.
Чернігівці можуть підготуватися до іспиту з ПДР безоплатно — як і де навчатися 16:18
У Чернігові стартує безкоштовний курс із правил дорожнього руху — містян готуватимуть до іспиту та вчитимуть безпеці на дорозі. Старт навчання у листопаді, набирають дві навчальні групи.