Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 08:06:21

Платники податків Чернігівщини отримали більше 60 млн. грн. бюджетного відшкодування

24.04.2013   15:45Агенцiя

За перший квартал 2013 року 85 суб’єктів господарювання задекларували до відшкодування ПДВ у розмірі 67,3 млн. грн. На поточні рахунки 65 платників відшкодовано 60,3 млн. грн. податку на додану вартість.

Про це повідомила начальник відділу контролю за правомірністю бюджетного відшкодування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Чернігівській області Ірина Соболева.

За її словами, під процедуру автоматичного відшкодування ПДВ потрапило 7 підприємств області, які отримали 49,7 млн. грн. бюджетної компенсації податку.

Кількість платників, які відповідають критеріям автоматичного відшкодування ПДВ, з року в рік зростає. Для порівняння, якщо з моменту запровадження системи автоматичного відшкодування ПДВ у 2011 році критеріям відповідали 5 підприємств на загальну суму 131,9 млн. грн., у 2012 році – 8 на суму бюджетної компенсації 165,4 млн. грн., то у І кварталі 2013 року – 7 на 49,7 млн. грн..

Це такі підприємства, як ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “Провіант”, ТОВ “Новофіл”, ТОВ “СП Чексіл-Аріадна”, ПАТ “Чернігівський механічний завод”. Варто зауважити, що всі платники одержали автоматичне бюджетне відшкодування своєчасно і без порушень встановленої процедури та термінів.

Працівники податкової служби області пильно стежать за правомірністю задекларованих до відшкодування сум ПДВ. Так, за результатами роботи протягом першого кварталу 2013 року упереджено неправомірно задекларований до відшкодування ПДВ на суму 6 млн. грн..

Варто нагадати, що автоматичне відшкодування ПДВ є досить успішним сервісом для платників – лише 26 днів від моменту подачі декларації до фактичного одержання коштів. Відбір платників для автоматичного відшкодування здійснює комп’ютерна База даних. Втручатися в цей процес податківці не можуть, тобто абсолютно виключається будь-який вплив людського фактора.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.