Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 15:41:38

Платники податків Чернігівщини отримали більше 60 млн. грн. бюджетного відшкодування

24.04.2013   15:45Агенцiя

За перший квартал 2013 року 85 суб’єктів господарювання задекларували до відшкодування ПДВ у розмірі 67,3 млн. грн. На поточні рахунки 65 платників відшкодовано 60,3 млн. грн. податку на додану вартість.

Про це повідомила начальник відділу контролю за правомірністю бюджетного відшкодування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Чернігівській області Ірина Соболева.

За її словами, під процедуру автоматичного відшкодування ПДВ потрапило 7 підприємств області, які отримали 49,7 млн. грн. бюджетної компенсації податку.

Кількість платників, які відповідають критеріям автоматичного відшкодування ПДВ, з року в рік зростає. Для порівняння, якщо з моменту запровадження системи автоматичного відшкодування ПДВ у 2011 році критеріям відповідали 5 підприємств на загальну суму 131,9 млн. грн., у 2012 році – 8 на суму бюджетної компенсації 165,4 млн. грн., то у І кварталі 2013 року – 7 на 49,7 млн. грн..

Це такі підприємства, як ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “Провіант”, ТОВ “Новофіл”, ТОВ “СП Чексіл-Аріадна”, ПАТ “Чернігівський механічний завод”. Варто зауважити, що всі платники одержали автоматичне бюджетне відшкодування своєчасно і без порушень встановленої процедури та термінів.

Працівники податкової служби області пильно стежать за правомірністю задекларованих до відшкодування сум ПДВ. Так, за результатами роботи протягом першого кварталу 2013 року упереджено неправомірно задекларований до відшкодування ПДВ на суму 6 млн. грн..

Варто нагадати, що автоматичне відшкодування ПДВ є досить успішним сервісом для платників – лише 26 днів від моменту подачі декларації до фактичного одержання коштів. Відбір платників для автоматичного відшкодування здійснює комп’ютерна База даних. Втручатися в цей процес податківці не можуть, тобто абсолютно виключається будь-який вплив людського фактора.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Браконьєри з Куликівки незаконно добули 32 кг риби на понад 9 тис. грн. збитків

Браконьєри з Куликівки незаконно добули 32 кг риби на понад 9 тис. грн. збитків 15:33

27 липня 2021 року під час проведення спільного рибоохоронного рейду з представниками Чернігівського прикордонного загону на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 15:29

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Роботу знаходить той, хто її шукає

Роботу знаходить той, хто її шукає 15:24

Активна співпраця з ОТГ + компетентна допомога безробітним = працевлаштування.

Чернігівщина на третьому місці в Україні за кількістю щеплених від COViD-19

Чернігівщина на третьому місці в Україні за кількістю щеплених від COViD-19 15:03

Про це повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко.

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом 09:57

Інформація про зникнення транспортного засобу надійшла до поліції близько п’ятої години вечора.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини