Загальний доход підприємств, що займалися рекламною діяльністю, склав 16,4 млн.грн.
Рекламна діяльність в області
Послуги з реклами у 2012 р. надавали 11 підприємств обласного центра. Повний цикл рекламних послуг виконували 2 підприємства.
Плануванням та створенням реклами займалися 3, а 6 підприємств здійснювали розміщення та розповсюдження реклами.
Упродовж року в рекламній галузі були зайняті 136 осіб.
Рекламними підприємствами у 2012 р. було укладено 5598 угод щодо створення, розміщення та розповсюдження рекламної інформації на суму 16,6 млн.грн.
Загальний доход підприємств, що займалися рекламною діяльністю, склав 16,4 млн.грн., з якого 90,9% отримано безпосередньо від рекламної діяльності.
Витрати на рекламну діяльність у 2012 р. склали 14,5 млн.грн.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.