Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 18:30:26

АЗС на Бобровиці вже не побудують

23.04.2013   13:09Агенцiя

23 квітня 2013 року Деснянський районний суд скасував рішення Чернігівської міської ради про виділення 5 соток землі КП “Дільниця з контролю за благоустроєм” для будівництва автозаправки за адресою вул. Шевченко 160б.

Вже майже рік жителі мікрорайону Бобровиці намагаються протистояти будівництву АЗС під своїми вікнами з ініціативою будівництва якої виступило підприємство “Кристал” на чолі з депутатом Чернігівської міської ради Наталією Осіковською. Суди першої інстанції відмінили рішення Чернігівської міської ради про надання в оренду ПП “Кристал” ділянки для будівництва АЗС та зобов’язали підприємство повернути ділянку територіальній громаді. Але вже Київський апеляційний суд відмінив рішення першої інстанції (http://reyestr.court.gov.ua/Review/30782236) про повернення земельної ділянки по Шевченко 160-б. Основна причина – Чернігівська міська рада (орендодавець) “не висловив ніяких заперечень щодо поновлення договору оренди земельної ділянки на той самий строк і на тих самих умовах”. Тобто аж 16 вересня 2012 року закінчився договір оренди ПП “Кристал” по Шевченко 160б, але міська рада так і не висловила бажання повернути ділянку в землі запасу і захистити інтереси чернігівців по Шевченка 160б.

Підприємство Артема Стаха в червні 2012 року отримало в користування 0,0522 га під будівництво АЗС біля попередньо отриманої ділянки ПП “Кристал”. Проте за юридичної допомоги Демократичного Альянсу жителі мікрорайону Бобровиці в суді відмінили рішення міськради про виділення ділянки під АЗС для комунального підприємства. “Ми вважаємо кричущим випадком факт того, що жителі Чернігова мають в судах відстоювати своє право на чисте повітря, забираючи землю у комунального підприємства територіальної громади міста” – повідомив Голова Чернігівського ДемАльянсу Андрійченко Ігор.

На даний момент в Демократичному Альянсі продовжуватимуть відслідковувати ситуацію по будівництву АЗС по Шевченко 160б і всіляко допомагатимуть чернігівцям захистити своє право на безпечне довкілля.

Прес-служба Чернігівської обласної організації “Демократичний Альянс”

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression