Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 05:57:54

Кількісний та якісний склад найманих працівників Чернігівщини у 2012 році. ДОВІДКА

22.04.2013   07:43

На кінець 2012 р. на підприємствах, в установах та організаціях області (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) було зайнято 221,1 тис. штатних працівників.

За статевою ознакою облікова кількість жінок перевищила кількість чоловіків і склала 56,9%. Традиційно чоловічими сферами прикладання праці залишалися лісове господарство (85,6%), металургійне виробництво та виробництво готових металевих виробів (81,4%), оброблення деревини та виробництво виробів із деревини, крім меблів (81,1%) та будівництво (78,5%).

Жіноча праця більш поширена в охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги (83,4%), у сфері діяльності готелів та ресторанів (82,6%), виробництві шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів (81,9%), текстильному виробництві, виробництві одягу, хутра та виробів з хутра (79,1), освіті (77,2%), фінансовій діяльності (75,1%).

Аналіз даних щодо розподілу найманих працівників за окремими віковими групами свідчить, що на кінець 2012 р. на підприємствах було задіяно 62,9 тис. молодих працівників (у віці 15–35 років), або кожен четвертий працюючий. Більш пріоритетною сферою працевлаштування для молоді була фінансова діяльність і торгівля, де частка зазначеної категорії працівників складала близько половини всіх працюючих.

Кількість працівників передпенсійного віку на кінець 2012 р. становила 31,9 тис. осіб. Серед них більше половини (57,1%) – жінки.

Наприкінці 2012 р. кожен шостий працівник отримував пенсію (36,9 тис. осіб). Дві третини працюючих пенсіонерів отримали пенсію по досягненню пенсійного віку, кожен четвертий – по інвалідності, решта – за вислугу років. Найчастіше праця пенсіонерів використовувалась у виробництві електричного, електронного та оптичного устатковання (31%), виробництві машин та устатковання (28,2%). Працівникам зазначених видів діяльності призначено пенсію переважно по досягненню пенсійного віку.

На кінець минулого року кількість працівників із вищою освітою всіх рівнів становила 118,7 тис. осіб, або майже кожен другий працюючий. З повною вищою освітою працювало 66,0 тис. осіб, з них 1,5% – мали науковий ступінь. Працівники з повною вищою освітою переважали у державному управлінні (64,2% облікової кількості штатних працівників), фінансовій діяльності (57,1%), дослідженнях та розробках (56,7%), ), освіті – 55,7%.

 

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини