Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 04:41:10

Відбулися чергові загальні збори акціонерів ПАТ “Чернігівгаз”

15.04.2013   11:02Агенцiя

ПАТ “Чернігівгаз” провело чергові загальні збори акціонерів, для участі у яких зареєструвалися акціонери, які у сукупності володіють 65,93% від загальної кількості голосів акціонерів.

Згідно з порядком денним, акціонери заслухали й затвердили звіти органів управління ПАТ “Чернігівгаз”, зокрема: річну фінансову звітність за 2012 рік, звіт Правління, Наглядової ради, Ревізійної комісії та визначили основні напрями роботи товариства на 2013 рік.

Згідно річного звіту, чистий прибуток ПАТ “Чернігівгаз” за 2012 рік склав 3 млн. 105 тис. грн.

Розглянувши результати діяльності Товариства за 2012 рік, акціонери вирішили спрямувати 100% чистого прибутку на розвиток виробництва.

Загальними зборами було затверджено ряд змін у персональному складі Наглядової Ради та Ревізійної комісії.

Основними акціонерами ПАТ “Чернігівгаз”, відповідно до зведеного облікового реєстру власників цінних паперів є:

ПАТ НАК “Нафтогаз України” – 25% статутного капіталу; ПАТ “Агропромкомплект” – 19,65% статутного капіталу; ПАТ “Ролюкс” – 19,65% статутного капіталу; ТзОВ “Ласфано Україна” – 13,25% статутного капіталу; ПАТ “Газтек” – 13% статутного капіталу.

Довідка. ПАТ “Чернігівгаз” – одне з найкрупніших підприємств Чернігівської області. Основна сфера діяльності – розподіл та постачання природного газу. Система газопостачання Чернігівщини – це майже 13,5 тис. км розподільчих газопроводів та вводів, 491 газорегуляторних пунктів, 1604 газорегуляторних пунктів шафового типу, 954 станцій катодного захисту. Загальний рівень газифікації природним газом становить 60,98%. Природним і скрапленим газом користуються більше 455 тис. квартир і домогосподарств, 191 промислове підприємство, 1792 підприємств компобуту, 609 бюджетних установ. Щорічні обсяги транспортування та реалізації складають майже 894 млн. м3 газу/рік.

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини