Банк відкрив прес-офіс та запрошує ЗМІ до спілкування
ПриватБанк відкриває регіональний прес-офіс в Чернігівській області
Як повідомили в банку, в регіоні успішно працює одне з найбільших регіональних управлінь в Україні, і для банку тісне спілкування з журналістами міста і області є одним із ключових напрямків розвитку.
"До останнього часу ми працювали з журналістами виключно з нашого Головного офісу в Дніпропетровську, - зазначив маркетинг-директор ПриватБанку Дмитро Дубілет. - Але зараз ми зрозуміли, що важливо визначити фахівця в Чернігівській області, який буде спілкуватися з журналістами, добре знаючи специфіку регіону. Цей фахівець буде персонально відповідати за те, щоб журналісти могли швидше отримувати необхідну інформацію про банк ".
Новий регіональний прес-офіс буде надавати журналістам найсвіжішу і цікаву інформацію про роботу банку в регіоні. Тут можна завжди отримати додаткову інформацію про банк, відповіді на питання ЗМІ або коментарі по роботі банку, банківського ринку та інших питаннях розвитку фінансової сфери.
Чернігівський прес-офіс ПриватБанку очолює Вівденко Антоніна, яка буде рада особистому знайомству і встановленню довгострокових партнерських відносин з кожним із журналістів.
Зв'язатися з Антоніною можна будь-яким зручним способом.
Контакти прес-офісу ПриватБанку в Чернігові:
Вівденко Антоніна
тел.: (063) 373 44 46
e-mail: pressCR@privatbank.ua
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.