Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 03:05:45

Є стимул і для податківців, і для платників

03.04.2013   16:07Агенцiя

В.о.Голови ДПС у Чернігівській області Ігор Скоріков під час апаратної наради зазначив, що хоча завдання першого кварталу були напруженими, але податківці Чернігівщини забезпечили їх виконання.

У січні була нестандартна ситуація – найбільший платник податків "АТ ТК "ВАТ Прилуки” перейшов на облік до центрального офісу з обслуговування великих платників. Крім того, рентна плата за нафту, газ та газовий конденсат через зміни у податковому законодавстві була відмінена, а плата за користування надрами почала сплачуватися лише у лютому. Тож кожен місяць першого кварталу вимагав від податківців максимального зосередження на організаційній та аналітичній роботі.

Протягом першого кварталу від платників Чернігівщини до загального фонду державного бюджету надійшло майже 450 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Основні надходження забезпечені за рахунок плати за користування надрами – 190 млн.грн, податку на додану вартість -  майже 122 млн.грн., податку на прибуток – 119,6 млн.грн., збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ – 5,7 млн. грн.

До місцевих бюджетів надійшло 369,3 млн.грн., що на 11 відсотків (на 36 млн. грн.) більше, ніж за відповідний період минулого року.

Питома вага податку на доходи фізичних осіб у формуванні місцевих бюджетів склала 70 відсотків. Його надійшло майже 258 млн. грн., що на 17,6 млн.грн. або на 7,3 відс. більше, ніж за січень-березень 2012 року.

За рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися на 51,5 млн.грн. Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло 32,6 млн.грн.

Враховуючи високий рівень добровільної сплати податків, Ігор Скоріков наголосив на необхідності зміцнення партнерських стосунків з платниками та підвищенні рівня надання сервісних послуг. До речі, у 17 інспекціях та відділеннях області працюють центри обслуговування платників податків, де надається повний комплекс податкових послуг - приймання податкової звітності, видача дозвільних документів та довідок, приймання вхідної кореспонденції, надання консультацій тощо.

Позитивні підсумки роботи податкової служби мають бути досягнуті і за підсумками квітня. Таке завдання головний податківець області визначив для колективу. Адже від результатів роботи податкової служби залежить своєчасна виплата зарплат, пенсій,  фінансування шкіл, лікарень, дитячих садків, різних соціальних програм. Саме це має бути стимулом для податківців - ефективно працювати, а для платників – дотримуватися високої податкової культури.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ