Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 00:31:42

Є стимул і для податківців, і для платників

03.04.2013   16:07Агенцiя

В.о.Голови ДПС у Чернігівській області Ігор Скоріков під час апаратної наради зазначив, що хоча завдання першого кварталу були напруженими, але податківці Чернігівщини забезпечили їх виконання.

У січні була нестандартна ситуація – найбільший платник податків "АТ ТК "ВАТ Прилуки” перейшов на облік до центрального офісу з обслуговування великих платників. Крім того, рентна плата за нафту, газ та газовий конденсат через зміни у податковому законодавстві була відмінена, а плата за користування надрами почала сплачуватися лише у лютому. Тож кожен місяць першого кварталу вимагав від податківців максимального зосередження на організаційній та аналітичній роботі.

Протягом першого кварталу від платників Чернігівщини до загального фонду державного бюджету надійшло майже 450 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Основні надходження забезпечені за рахунок плати за користування надрами – 190 млн.грн, податку на додану вартість -  майже 122 млн.грн., податку на прибуток – 119,6 млн.грн., збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ – 5,7 млн. грн.

До місцевих бюджетів надійшло 369,3 млн.грн., що на 11 відсотків (на 36 млн. грн.) більше, ніж за відповідний період минулого року.

Питома вага податку на доходи фізичних осіб у формуванні місцевих бюджетів склала 70 відсотків. Його надійшло майже 258 млн. грн., що на 17,6 млн.грн. або на 7,3 відс. більше, ніж за січень-березень 2012 року.

За рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися на 51,5 млн.грн. Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло 32,6 млн.грн.

Враховуючи високий рівень добровільної сплати податків, Ігор Скоріков наголосив на необхідності зміцнення партнерських стосунків з платниками та підвищенні рівня надання сервісних послуг. До речі, у 17 інспекціях та відділеннях області працюють центри обслуговування платників податків, де надається повний комплекс податкових послуг - приймання податкової звітності, видача дозвільних документів та довідок, приймання вхідної кореспонденції, надання консультацій тощо.

Позитивні підсумки роботи податкової служби мають бути досягнуті і за підсумками квітня. Таке завдання головний податківець області визначив для колективу. Адже від результатів роботи податкової служби залежить своєчасна виплата зарплат, пенсій,  фінансування шкіл, лікарень, дитячих садків, різних соціальних програм. Саме це має бути стимулом для податківців - ефективно працювати, а для платників – дотримуватися високої податкової культури.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).