Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 12:46:28

У 2012 році міськими податківцями проведено 833 перевірки юридичних осіб

21.03.2013   11:33

Єдиним принципом відбору підприємств до перевірки є наявність у їхній фінансово-господарській діяльності ризиків несплати належних платежів до бюджету.

Податковий контроль – це система заходів, які вживаються контролюючими органами з метою  контролю правильності нарахування, повноти  і своєчасності сплати податків і  зборів, а також дотримання законодавства  з питань регулювання обігу готівки, проведення розрахункових та касових операцій, патентування, ліцензування.

Планові контрольно – перевірочні заходи спрямовуються виключно на ті підприємства, які свідомо не сплачують або сплачують не у повному обсязі платежі до бюджету, використовуючи схеми мінімізації або ухилення від сплати податків.

Такий підхід призвів до значного зменшення кількості планових перевірок.

У 2012р. фахівцями управління податкового контролю юридичних осіб ДПІ у м. Чернігові ДПС здійснено 833 перевірки. Встановлено 390 порушення податкового законодавства.

Зокрема, донараховано 85,9 млн.грн. податкових зобов’язань з яких пред’явлено до сплати 51,1 млн.грн. та стягнуто 19,4 млн.грн., зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування по податку на прибуток на суму 41,5 млн.грн. та упереджено безпідставне відшкодування ПДВ з бюджету на суму 2,5 млн.грн. Рівень сплати складає 38,0%.

За результатами перевірок підприємств, які декларують від'ємне значення об'єкта оподаткування перевірено 24 збиткових підприємства. Сума зменшених збитків складає 36,6 млн.грн.

Перевірка своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків і зборів може бути проведена як суцільним порядком, так і вибірковим методом за визначений період чи за визначеними операціями, які за результатами проведеного аналізу визнано ризиковими.

Олександр Дорошок, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини