Чернігівгаз придбав 15 нових автомобілів для служби “104”
ПАТ “Чернігівгаз” придбало 15 спецавтомобілів загальною вартістю 3 млн. 268 тис. грн.
Автомобілі Volkswagen Transporter Т5 призначені для роботи аварійно-диспетчерських бригад, зокрема для виїздів на екстрені виклики.
Авто вже пройшли процедуру реєстрації, наразі укомплектовуються спецінструментом і обладнанням. Нові автомобілі допоможуть службі “104” оперативно реагувати на виклики, вчасно прибувати на місце події і ліквідувати аварійні ситуації.
Чотири транспортери обслуговуватимуть споживачів обласного центру, решта – Ніжин, Прилуки, Сосницю, Козелець, Бахмач, Городню, Короп та Новгород-Сіверський.
“Беззаперечний плюс нової техніки – скорочення витрат на паливо, а також мобільне пересування по населеним пунктам. Технічні характеристики нової техніки значно кращі за автомобілі радянського зразка, які досі експлуатувались аварійно-диспетчерською службою”, – зазначила голова правління ПАТ “Чернігівгаз” Алла Ярова.
“Чернігівгаз” вперше закупив для своєї служби “104” спецавтомобілі такого рівня. У 2010 році підприємство придбало 10 аварійних машин УАЗ, але це лише частково задовольнило потреби в спецтранспорті.
Щоб виконувати велику кількість заявок із дотриманням вимог правил безпеки систем газопостачання України, підприємство постійно спрямовує значні кошти для забезпечення належного стану засобів пересування.
В цілодобовому чергуванні задіяні 29 аварійних машин, з них в обласному центрі – 4. Лише по Чернігову і Чернігівському району в опалювальний сезон аварійна служба обслуговує до 30 викликів за добу, а в цілому по області – 180.
Довідка: ПАТ “Чернігівгаз” займається розподілом і постачанням газу. Щорічні обсяги транспортування та реалізації становлять майже 894 млн. м3 газу/рік.
Система газопостачання Чернігівщини – це майже 13,5 тис. км розподільчих газопроводів та вводів, 491 газорегуляторних пунктів, 1604 газорегуляторних пунктів шафового типу, 954 станцій катодного захисту.
Загальний рівень газифікації природним газом у Чернігівській області становить 60,98%.
Природним і скрапленим газом користуються більш як 455 тис. квартир і домогосподарств, 191 промислове підприємство, 1792 підприємства компобуту, 609 бюджетних установ.
Прес-служба ПАТ “Чернігівгаз”
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.