В Україні подорожчає горілка
Мінімальна вартість 0,5 л горілки у березні зросте на 5,6% – до 30,1 грн.
Дешева горілка подорожчає.
Мінімальна роздрібна ціна на пляшку горілки 0,5 л з 1 березня зросте на 5,6% – до 30, 1 грн, повідомляє асоціація “Укргорілка”.
Згідно з повідомленням, причиною подорожчання стане урядова постанова № 1017 від 7 листопада 2012 року, згідно з якою з 1 березня 2013 року роздрібна ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби зросте до 150,5 з 142,5 грн за 1 літр. Оптова відпускна ціна підвищиться до 101,6 грн за 1 літр проти 96,2 грн за 1 літр.
Мінімальна вартість міцних (зброджених) алкогольних напоїв також підвищиться. При цьому ціна на коньяки і вина після 1 березня залишиться незмінною.
В асоціації також відзначили, що законодавством передбачено штраф у розмірі не менш як 5 тис. грн за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими за мінімально встановлені.
Як раніше повідомляв УНІАН, уряд України у листопаді 2012 ухвалив рішення збільшити мінімальну роздрібну ціну на горілку до кінця лютого 2013 року на 9,2% – до 28,5 грн за 0,5 л, і з 1 березня 2013 р. – до 30,1 грн за 0,5 л.
Уряд відновив дію мінімальних цін на алкоголь у 2008 році. Останній раз вони були переглянуті у серпні 2011 року.
Довідка УНІАН. За даними Держстату, обсяг виробництва горілки та інших міцних спиртних напоїв в Україні у 2012 році становив 33,8 млн декалітрів, що на 3,2% менше, ніж у 2011 році.
http://www.unian.ua/news/555696-v-ukrajini-podorojchae-gorilka.html
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.