Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 00:14:54

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника м.Чернігова становила 2387 грн.

23.02.2013   08:22

Заробітна плата та її виплата в м.Чернігові станом на 1 січня 2013 року

У 2012 р. на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 80,4 тис. штатних працівників.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника м.Чернігова порівняно з 2011 роком зросла на 15,7% і становила 2387 грн. Це в 2,1 раза більше мінімальної заробітної плати, законодавчо встановленої на кінець 2012 року (1134 грн.), та на 3,5% – середньообласного показника (2308 грн.).

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в м.Чернігові впродовж 2012 року зменшилася на 17,8% та на 1 січня 2013 року становила 10,1 млн.грн., серед яких 6,7 млн.грн. – це борги працівникам діючих (економічно активних) підприємств.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини