Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 00:54:34

Чернігівщина – 2012. Підсумки року: три п’ятірки

22.02.2013   12:04Агенцiя

Позитивну роботу області в галузі сільського господарства 19 лютого 2013 року було відзначено на розширеному засіданні колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України, в якому взяв участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко. Повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Така оцінка є об’єктивною, адже Чернігівська область посіла 5 місце серед регіонів за підсумками рейтингового оцінювання діяльності агропромислового комплексу України. Чернігівщину випереджають такі регіони як: Черкаська, Київська, Сумська та Харківська області.

З індексом 107,9% область увійшла також у п’ятірку передових областей у державі за темпами росту виробництва сільськогосподарської продукції.

Зібраний найвищий за всю свою історію урожай зерна – понад 2,9 млн. тонн при середній урожайності 43,1 ц/га, забезпечив, знову ж таки, п’яту сходинку серед восьми кращих регіонів України по збиранню зернових культур у 2012 році.
У сільськогосподарських підприємствах за минулий рік нарощено поголів’я великої рогатої худоби (+1,6%) та корів (+0,5%), що дало можливість закріпитись на другому місці в країні по їх чисельності після Полтавської області.

Слід зазначити, що на колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України були оголошені подяки за сумлінну працю та досягнуті результати в ім’я економічного розквіту України. Серед нагороджених і наш земляк – голова фермерського господарства “Бутенко” Менського району Олексій Бутенко.

Коментуючи ситуацію в аграрному секторі області директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Анатолій Максак наголосив: “Перш за все – це є результатом клопіткої, наполегливої праці селянина-трудівника. Хочеться відмітити, що отримані досягнення не є кінцевою межею, оскільки аграрний потенціал області ще далеко невичерпаний. Тому перед нами сьогодні стоять завдання не лише наростити обсяги виробництва, але й щоб отримані результати знайшли своє відображення у розвитку сільських територій”.

Останні новини Чернігівщини

РФ

РФ "анонсувала" нові удари по Бахмуту, Чернігову та інших містах: куди може "прилетіти" 21:59

Міноборони країни-агресора заявляє, що на території лікарень в українських містах нібито розміщені "вогневі позиції".

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами 21:43

Поліцейські Новгород-Сіверського району із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в лісі схрон військових рф.

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру»

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру» 21:33

Куратор проекту «Спортсмени для України» Маркус Кехт розповів про допомогу біатлонному центру в Чернігові.

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти 21:25

Для направлення до суду передано кримінальну справу стосовно трьох «рейкових партизанів» зі Світлогорська (Гомельська область, Білорусь).

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло 21:11

750 порцій гарячих обідів щодня. У Чернігові ресторатори годують людей, які втратили своє житло або воно постраждало після обстрілів російськими військами.