Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 14:32:01

У січні надходження до бюджету зросли

21.02.2013   13:51

“Від бізнесу податківці вимагають сумлінної сплати податків і соціальної відповідальності: стати прикладом високої податкової культури для інших платників податків, брати участь у створенні іміджу нашої держави на міжнародних ринках капіталу”, –

такими словами відкрив зустріч з представниками ЗМІ начальник ДПІ у м. Чернігові Федір Уляненко.

Підтвердження цьому є, те, що у січні 2013 року до зведеного бюджету надійшло 83,5 млн. грн. платежів. Порівняно з січнем 2012 року надходження зросли на 11,4 млн. грн.

Державний бюджет отримав 41,6 млн.грн., у т.ч. до загального фонду 41,1 млн.грн..

Забезпечено кошти по податку на прибуток у сумі 11,2 млн.грн. та податку на додану вартість у сумі 26,3 млн.грн. надходження по податку на прибуток перевищують минулорічний збір на 8,4 млн.грн.
До місцевих бюджетів за перший місяць нового року надійшло 42,0 млн. грн., доведені індикативи перевиконані на 2,4 млн.грн., приріст до минулорічних показників склав 5,6 млн.грн. Податку на доходи фізичних осіб надійшло 28,6 млн.грн., що на 1,3 млн.грн. більше, ніж торік.
Також він нагадав, що з 1 січня 2013 року розпочато кампанію з декларування громадянами свого майнового стану і доходів, отриманих ними протягом 2012 року.

Не оминув і податок на нерухоме майно. Так, з 1 січня 2013 року вступила у силу норма Податкового кодексу, згідно з якою житлова нерухомість, яка перебуває у власності як фізичних, так і юридичних осіб (у тому числі і нерезидентів), обкладатиметься податком. Оподатковуватимуться будівлі, які відносяться до житлового фонду, а саме – житлові будинки, прибудови до них, житлові будинки садибного типу, квартири, котеджі та кімнати у багатосімейних квартирах.

Також були обговорені питання про створення відділу реєстрації користувачів Управління (Центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, де видаються ключі безкоштовно. Відділ почав діяти з 30.05.2012. За цей термін зареєстровано 6700 платників податків та видано понад 11000 посилених сертифікатів.

Ірина Берегова

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф 13:18

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця одного з прикордонних населених пунктів Чернігівщини, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня 13:03

У Чернігівській області 27 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади 12:35

27 червня відбулося засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади.

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом 12:23

На Чернігівщині працюватиме спеціальна робоча група з економічного відновлення області.

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.