Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 03:58:55

У січні надходження до бюджету зросли

21.02.2013   13:51

“Від бізнесу податківці вимагають сумлінної сплати податків і соціальної відповідальності: стати прикладом високої податкової культури для інших платників податків, брати участь у створенні іміджу нашої держави на міжнародних ринках капіталу”, –

такими словами відкрив зустріч з представниками ЗМІ начальник ДПІ у м. Чернігові Федір Уляненко.

Підтвердження цьому є, те, що у січні 2013 року до зведеного бюджету надійшло 83,5 млн. грн. платежів. Порівняно з січнем 2012 року надходження зросли на 11,4 млн. грн.

Державний бюджет отримав 41,6 млн.грн., у т.ч. до загального фонду 41,1 млн.грн..

Забезпечено кошти по податку на прибуток у сумі 11,2 млн.грн. та податку на додану вартість у сумі 26,3 млн.грн. надходження по податку на прибуток перевищують минулорічний збір на 8,4 млн.грн.
До місцевих бюджетів за перший місяць нового року надійшло 42,0 млн. грн., доведені індикативи перевиконані на 2,4 млн.грн., приріст до минулорічних показників склав 5,6 млн.грн. Податку на доходи фізичних осіб надійшло 28,6 млн.грн., що на 1,3 млн.грн. більше, ніж торік.
Також він нагадав, що з 1 січня 2013 року розпочато кампанію з декларування громадянами свого майнового стану і доходів, отриманих ними протягом 2012 року.

Не оминув і податок на нерухоме майно. Так, з 1 січня 2013 року вступила у силу норма Податкового кодексу, згідно з якою житлова нерухомість, яка перебуває у власності як фізичних, так і юридичних осіб (у тому числі і нерезидентів), обкладатиметься податком. Оподатковуватимуться будівлі, які відносяться до житлового фонду, а саме – житлові будинки, прибудови до них, житлові будинки садибного типу, квартири, котеджі та кімнати у багатосімейних квартирах.

Також були обговорені питання про створення відділу реєстрації користувачів Управління (Центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, де видаються ключі безкоштовно. Відділ почав діяти з 30.05.2012. За цей термін зареєстровано 6700 платників податків та видано понад 11000 посилених сертифікатів.

Ірина Берегова

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.