Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 14:48:00

Податкові міліціонери Чернігівщини дбають не лише про бюджет, але й про здоров’я споживачів

19.11.2011   11:08Агенцiя

З початку року працівники податкової міліції Чернігівщини виявили 26 підпільних цехів з виробництва товарно-матеріальних цінностей, у двох з них – виробляли фальсифіковані алкогольні напої.

Вартість вилученої сировини та незаконно виготовленої підакцизної продукції становить 2,9 млн. грн.
Стали практикою рейди податківців спільно з іншими контролюючими структурами. Разом з митницею та іншими правоохоронними і контролюючими органами вилучено незаконно ввезених товарів на загальну суму 11,8 млн. грн.. З них підакцизних товарів – на 1,9 млн. грн. та продовольчих товарів – на 1,4 млн. грн.

Звісно, підпільно ввезена продукція може бути не лише сумнівної якості, але й становити загрозу для здоров’я споживачів, оскільки ніхто не переймався її відповідністю навіть елементарним санітарним вимогам. Таких ділків цікавить не здоров’я споживачів, а вміст власного гаманця.

У боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів податкова міліція протягом десяти місяців виявила 24 злочини, які караються за ст. 204 Кримінального кодексу України, у тому числі 22 – за ч. 3 ст. 204 КК України. З них 2 злочини пов’язані з незаконним виготовленням алкогольних напоїв з використанням обладнання, яке забезпечує масове виробництво таких товарів.

З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 21,6 млн. грн., з них підакцизних товарів – на 5,5 млн. грн.
Зокрема, вилучено 303 декалітри лікеро-горілчаних виробів на 153 тис. грн., 4648 декалітрів спирту – більше, ніж на 3 млн. грн. та на 1,3 млн. грн. тютюнових виробів.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Комуністи Чернігівщини відзначили День партизанської слави

Комуністи Чернігівщини відзначили День партизанської слави 14:44

Чернігівська область – край партизанської слави. Про це йдеться в усіх енциклопедичних та туристичних довідниках, в історичних джерелах, на дорожніх вказівниках, що встановлені на межі з іншими областями.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.