Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 13:44:27

Міські податківці провели сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія”

19.11.2011   10:29Агенцiя

Яка ставка земельного податку за земельну ділянку для ведення садівництва?

Відповідно до Податкового кодексу України ставка земельного податку з одного гектара сільськогосподарських угідь встановлюється у відсотках від їх грошової оцінки у розмірі 0,03 для багаторічних насаджень.

У які терміни сплачується земельний податок громадянами?

Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

З якого моменту сплачується орендна плата за земельну ділянку?

Відповідно до Закону України “Про оренду землі” право оренди та орендна плата сплачується з моменту державної реєстрації договору оренди земельної ділянки.

Чи може податкове повідомлення – рішення про визначення суми грошових зобов’язань бути скасованим контролюючим органом?

Відповідно до Податкового кодексу України податкове повідомлення – рішення про визначення суми грошового забезпечення платника податків або будь яке інше рішення контролюючого органу може бути скасоване контролюючим органом вищого рівня під час проведення процедури його адміністративного оскарження та в інших випадках у разі встановлення невідповідності таких рішень актам законодавства.

Куди платники податків повинні подати скаргу у разі незгоди з неправомірно визначеною сумою грошового зобов’язання або рішенням контролюючого органу?

У разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання або прийняв будь – яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених Кодексом або іншими законами України, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення.

У який термін подається скарга платника податків на податкове повідомлення – рішення про визначення грошових зобов’язань?

Скарга подається до контролюючого органу вищого рівня у письмовий формі (та у разі потреби – з належним чином засвідченими копіями документів, розрахунками та доказами, які платник податків вважає за потрібне надати з урахуванням вимог Кодексу) протягом 10 календарних днів що настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення – рішення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується.

ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».