Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 05:03:36

Шляхи забезпечення стабільних цін на соціальні сорти хліба обговорили на комісії

09.02.2013   09:19

Про шляхи забезпечення стабільних цін на соціальні сорти хліба йшлося на розширеному засіданні комісії по цінах облдержадміністрації, яке відбулося 7 лютого під головуванням в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Подоляка. У засіданні взяли участь представники суб’єктів роздрібної торгівлі.

Про цінову ситуацію на ринку хліба та хлібобулочних виробів області присутніх поінформувала заступник директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації – начальник управління з питань розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності Світлана Полторацька.

Завідувач Сектору в Чернігівській області Державної інспекції України з контролю за цінами Віра Оношко доповіла про результати моніторингу роздрібних цін на хліб та формування роздрібної ціни на нього суб’єктами господарювання області.

За результатами обговорення порушених питань було досягнуто домовленості в умовах виконання вимог діючого Меморандуму узгоджених дій між Чернігівською обласною державною адміністрацією, виробниками продовольчих товарів, суб’єктами оптової та роздрібної торгівлі в області визначити можливість зниження суб’єктами торгівлі діючих рівнів торговельних надбавок на хліб масового вжитку, в першу чергу, на хліб простої рецептури. Також були напрацьовані пропозиції щодо збільшення обсягів виробництва та реалізації соціальних видів хліба, зменшення витрат та підвищення його якості.

На засіданні було заслухано інформацію завідувача сектору контролю за проведенням готівкових розрахунків управління податкового контролю ДПС у Чернігівській області Ігоря Єсипенка про створення умов по запровадженню реєстраторів розрахункових операцій з контрольною стрічкою в електронній формі у сфері торгівлі.

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини