Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 00:50:29

Проблемне питання перевізників – на контролі у влади

18.11.2011   17:44Агенцiя

Результатом зустрічі в облдержадміністрації з пікетувальниками, які 15 листопада розгорнули акцію "Поверни гроші автоперевізникові", стало доручення голови облдержадміністрації Володимира Хоменка щодо врегулювання проблемних питань з організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом в області.

Зокрема, створено робочу групу, що повинна опрацювати перелік проблемних питань, пов’язаних з організацією перевезень пасажирів автомобільним транспортом в області, які необхідно вирішити органами виконавчої влади в межах наданих чинним законодавством повноважень.

До складу робочої групи увійшли керівництво облдержадміністрації та обласної ради, представники відповідних структурних підрозділів ОДА, громадських та профспілкових організацій.

Згідно з дорученням, робоча група повинна розробити заходи щодо усунення причин, які створюють соціальну напругу серед населення та перевізників громадського транспорту; посилити контроль за безпекою пасажирських автоперевезень та дотриманням перевізниками вимог чинного транспортного законодавства, договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування; регулярно висвітлювати в засобах масової інформації діяльність робочої групи та реалізацію заходів з питань поліпшення обслуговування населення пасажирським транспортом.

Чернігівська ОДА

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.