Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 03:03:34

Проблемне питання перевізників – на контролі у влади

18.11.2011   17:44Агенцiя

Результатом зустрічі в облдержадміністрації з пікетувальниками, які 15 листопада розгорнули акцію "Поверни гроші автоперевізникові", стало доручення голови облдержадміністрації Володимира Хоменка щодо врегулювання проблемних питань з організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом в області.

Зокрема, створено робочу групу, що повинна опрацювати перелік проблемних питань, пов’язаних з організацією перевезень пасажирів автомобільним транспортом в області, які необхідно вирішити органами виконавчої влади в межах наданих чинним законодавством повноважень.

До складу робочої групи увійшли керівництво облдержадміністрації та обласної ради, представники відповідних структурних підрозділів ОДА, громадських та профспілкових організацій.

Згідно з дорученням, робоча група повинна розробити заходи щодо усунення причин, які створюють соціальну напругу серед населення та перевізників громадського транспорту; посилити контроль за безпекою пасажирських автоперевезень та дотриманням перевізниками вимог чинного транспортного законодавства, договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування; регулярно висвітлювати в засобах масової інформації діяльність робочої групи та реалізацію заходів з питань поліпшення обслуговування населення пасажирським транспортом.

Чернігівська ОДА

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини