Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 квітня, 08:40:00

В Чернігівський області розглянули питання покращення соціальної інфраструктури села

01.02.2013   08:24Агенцiя

В Головному управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації 30 січня відбулася нарада у форматі "круглого столу" з питань виконання доручення голови обласної адміністрації щодо соціальної відповідальності агробізнесу, економічної роботи та врегулювання відносин власності.

За "круглим столом" зібралися представники Головного управління агропромислового розвитку, Головного управління Держкомзему та фахівці  управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрації з питань економічної та юридичної роботи. Засідання проводив заступник начальника Головного управління Володимир Кочерга, задавши його тон невеликим вступним словом.

Упродовж двох годин йшла жвава розмова щодо шляхів залучення орендарів земель сільгосппризначення до розбудови соціальної інфраструктури села, визначення розміру їх внеску, застосування нових норм земельного законодавства, обговорювались проекти соціальних угод тощо.

Серед іншого присутні торкнулися й питання особливості складання зведеного плану розвитку АПК та сільських територій області на 2013 рік.

Організатори та учасники "круглого столу" дійшли спільного висновку, що тільки завдяки продуманій, злагодженій та кваліфікованій роботі органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу стане можливим подальший розвиток сільських населених пунктів Чернігівщини.


Прес-служба Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини