Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 квітня, 08:54:35

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості Чернігова

31.01.2013   08:31

Про роботу промисловості м. Чернігова за 2012 рік

Підприємства міста за 2012 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 6,4 млрд.грн., або майже 45% обсягу реалізації в області.

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 31,1% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 8,4% – машинобудування, 3,6% – легкої, 2,3% – металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів, 1,7% – хімічної промисловості.

У розрахунку на 1 особу населення обсяг реалізації становив 21,5 тис.грн. (по області – 13,0 тис.грн.).

Упродовж 2012 року підприємствами міста вироблено 2,7 млн.м2 тканин, 38,7 тис.шт. білизни постільної, 203 т хімічних волокон, 44,5 тис.м3 елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю, 90,1 тис.т сумішей бетонних готових для використання.

Підприємства харчової промисловості виробили 2,0 тис.т свіжої чи охолодженої яловичини та телятини, 15,5 тис.т борошна, 19,2 тис.т хлібобулочних та 1,2 тис.т здобних виробів, 3,6 тис.т пряників та виробів аналогічних, 2,7 тис.т виробів кондитерських із цукру без вмісту какао.

Більше, ніж рік тому, вироблено оселедців солоних, молока обробленого рідкого, кисломолочних продуктів, сиру свіжого неферментованого та сиру кисломолочного, круп.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини