Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 квітня, 08:51:47

Майже 45% загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства Чернігова

30.01.2013   12:58

Обсяги реалізованої промислової продукції за 2012 року

Підприємства області впродовж 2012 р., за попередніми даними, реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 14,2 млрд.грн.

Більше третини (66,7%) загального обсягу реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 43,9%, целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності – 8,5%, машинобудування – 5,7%.

Частка підприємств із виробництва та розподілення електроенергії, газу та води становила 22,5%, добувної промисловості – 10,8%.

Майже 45% загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 23,1% – м. Прилук.

У розрахунку на одну особу населення обсяг реалізації промислової продукції становив 13,0 тис.грн. Більше, ніж у середньому по області, цей показник у містах Прилуки (55,9 тис.грн.) та Чернігів (21,5 тис.грн.), Корюківському (40,0 тис.грн.), Варвинському (27,3 тис.грн.) та Менському (22,0 тис.грн.) районах.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини