Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 08:03:50

Чернігівські митники у 2012 році забезпечили до бюджету 2,3 млрд. грн. надходжень

25.01.2013   13:06

У порівнянні з 2011 роком надходження митних платежів збільшились на 478,1 млн. грн. або на 26 %.

Імпорт товарів збільшився порівняно з 2011 роком на 20,48 % і склав 1 млрд. 205,74 млн. дол. США, експорт -  на 5,93% - 421,99 млн. дол. США. Товарну структуру імпорту становили дизельне паливо, бензин, тютюн, папір, картон, каучук, гума та вироби з них, транспортні засоби. У структурі експорту переважали шпалери, тютюнові вироби, молочні продукти, обладнання, алкогольні та безалкогольні напої.

За результатами роботи митниці у правоохоронному напрямі протягом 2012 року порушено 15 кримінальних справ за фактом контрабанди наркотичних речовин і зброї. Виявлено та задокументовано 663 порушення митних правил, вартість предметів правопорушення в яких становить 14,2 млн. грн. Припинено 39 випадків незаконного  переміщенням через митний кордон України наркотичних і психотропних засобів.

Значні кроки були зроблені у напрямі спрощення митних процедур та забезпечення комфортних умов під час перетину кордону. Завдяки завершенню у червні 2012 року розбудови міжнародного автомобільного пункту пропуску «Нові Яриловичі» та суттєвому збільшенню його пропускної спроможності була забезпечена стабільна робота і швидкий пропуск через кордон туристів та вболівальників, які відвідали нашу країну під час проведення футбольного Чемпіонату ЄВРО. У порівнянні з 2011 роком зменшився середній час митного оформлення товарів за митними деклараціями: у 1,7 раза у митному режимі імпорт та  в 1,2 раза при експорті. Також значно скоротилась кількість митних оглядів при митному оформленні товарів: з 9 % до  4,3 % при імпорті, з 18,6 % до 9,8 % при експорті та  з 2,5 % до 0,87% при транзиті.

Ще одним важливим фактором у спрощенні митних формальностей став перехід митниці на оформлення декларацій в електронному вигляді. У грудні минулого року кількість митних декларацій, що були подані до митного оформлення в електронному вигляді, сягнула 99%.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.