Урочистості до Дня працівників сільського господарства
17 листопада з нагоди Дня працівників сільського господарства в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Шевченка пройшли урочисті збори, у яких взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник.
Вітаючи присутніх у залі аграріїв області, Володимир Хоменко наголосив на тому, що для Чернігівщини, славетній прадавніми землеробськими традиціями, це свято має особливе значення: це збереження багатовікового досвіду та звичаїв нашого народу, це вшанування кращих трударів і господарств, і разом з тим це слушна нагода підсумувати зроблене за рік, відзначити надбання та згадати про уроки.
Керівник області повідомив, що незважаючи на погодно-кліматичні умови, які цього року завдали певного клопоту, аграріям області вдалося отримати валовий збір зерна, який вже сьогодні перевищує рекордний для області показник 2008 року – понад два мільйони тонн.
Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник вручили Кубки та Дипломи “Переможець трудового суперництва”, а також цінні подарунки керівникам трьох північних та трьох південних районів області.
Кращими серед південних районів були визнані Прилуцький – він посів перше місто, Носівський – друге місце та Бахмацький – третє. Серед північних районів першим став Куликівський район, друге і третє місце – у Чернігівського та Коропського районів.
Кращі аграрії Чернігівщини з нагоди свята отримали відзнаки Міністерства аграрної політики України, обласної державної адміністрації та обласної ради, а також дипломи переможців трудового суперництва за окремими напрямками аграрного виробництва.
Виступаючи перед трудівниками села, Анатолій Мельник зауважив, що нинішні досягнення трудівників ланів області були б неможливі без кваліфікованих кадрів, високого професіоналізму і відповідальності людей, які живуть і працюють на нашій землі. Саме завдяки їхньому працелюбству і самовідданості Чернігівщина продовжує обіймати провідні позиції в Україні з виробництва сільськогосподарської продукції.
Від імені всього депутатського корпусу області голова обласної ради привітав хліборобів зі святом і наголосив на тому, що праця хлібороба – це не тільки хліб насущний на землі, це – економічна незалежність держави, її авторитет у світі. “Нехай ваші здобутки множаться з кожним роком, перетворюючи рідне Придесення у заможний і квітучий край!”, – сказав очільник області.
А потім за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства Анатолій Мельник вручив почесні грамоти обласної ради та нагрудні знаки до них директору приватного підприємства “Ніжин-Агродар” Анатолію Барилу, комбайнеру СТОВ “Понори” Талалаївського району Володимиру Винограденку, голові селянського господарства “Крокус” Ріпкинського району Володимиру Герасенку, головному агроному СТОВ “Дружба-Нова” Варвинського району Владиславу Лавріненку, голові фермерського господарства “Інтер-Агро-База” Сосницького району Валерію Макусі, директору ПСП “Фортуна” Ічнянського району Івану Пащенку, директору ПСП “Червоний маяк” Корюківського району Віктору Самойленку, голові фермерського господарства “Напорівське” Чернігівського району Григорію Ткаченку, майстру-овочівнику ТОВ “Тепличний” Коропського району Ніні Чепурній та водію СТОВ “Нива” Борзнянського району Ернесту Шафігіну.
Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства завершилися святковим концертом.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.