Суд відкрив справу про банкрутство "Чернігівгазу”
Господарські суди в період з 2 по 9 січня відкрили справи про банкрутство ще шести обласних підприємств з газопостачання і газифікації.
Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Згідно з документами, справи порушені за заявами кредитора – компанії “Укртрансгаз” щодо підприємств “Івано-Франківськгаз”, “Сумигаз”, “Чернігівгаз”, “Закарпатгаз”, “Криворіжгаз” і “Миколаївгаз”.
Як повідомляв УНІАН, 10 січня Господарські суди Луганської і Вінницької областей порушили справи про банкрутство газопостачальних підприємств “Луганськгаз” і “Вінницяагаз”.
14 січня госпсуд Дніпропетровської області порушив справу про початок банкрутства газопостачального підприємства “Дніпрогаз”.
Господарський суд Харківської області 9 січня порушив справу про початок банкрутства газопостачального підприємства “Харківміськгаз”.
За повідомленнями в ЗМІ, кредитори облгазів скористалися тимчасовою відсутністю заборони на банкрутство підприємств ПЕК, щоб добитися від компаній повернення боргів.
Подати позови з вимогою про банкрутство до облгазів стало можливим у зв’язку з тим, що Верховна Рада нового скликання поки що не продовжила дію Закону “Про заходи, спрямовані на забезпечення стабільного функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу”.
Цей документ забороняє робити банкрутами ті підприємства ПЕК, в яких є частка держави. Базовий закон було ухвалено в 2005 році, але щорічно його дія продовжувалася окремим законом. Цього року такий законопроект внесено до парламенту, але поки що не ухвалено.
http://www.unian.ua/news/547482-sudi-vidkrili-spravi-pro-bankrutstvo-sche-shesti-oblgaziv.html
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.