Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 17:50:33

На Чернігівщині до закладів сімейних форм виховання влаштовано 65 дітей-сиріт

12.01.2013   11:33Агенцiя

Упродовж 2012 року 65 хлопчиків та дівчаток знайшли нових батьків у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, що на 11 дітлахів більше, ніж позаминулого 2011 року.

Про це зазначила начальник служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації Людмила Зеленько.

За її словами, відбувається щорічне збільшення кількості дітей, охоплених сімейним вихованням. Так, на початок 2007 року цей показник становив майже 60 %, сьогодні – понад 78 %. Слід зауважити, що з початку 2012 року до сімейних форм виховання влаштовано на 9,7% більше дітей, ніж посиротіло за цей період.

Усього в області функціонує 11 дитячих будинків сімейного типу та 188 прийомних сімей, де виховуються 365 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


http://www.kmu.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини