Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 18:19:16

За результатами перевірок за 2012 рік суб'єктам господарювання Інспекцією надано 134 приписи

10.01.2013   08:13Агенцiя

Інформація щодо діяльності Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за 2012 рік.


Контрольно-інспекційна робота у сфері архітектурно-будівельного контролю

Упродовж 12 місяців 2012 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області відповідно до наданих повноважень забезпечувалось виконання покладених на неї завдань, у тому числі щодо надання дозволів на початок виконання будівельних робіт, реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт, повідомлень про початок виконання будівельних робіт, декларацій про готовність об'єктів до експлуатацію, видачі сертифікатів.
З початку 2012 року (станом на 01.01.2013 р.) у відповідності до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності":

- видано 15 дозволів на виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва IV-V категорій складності;
- відмовлено у наданні дозволів на виконання будівельних робіт на 2 об'єкти будівництва IV-V категорій складності;

- зареєстровано 954 декларацій про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-III категорій складності;
- повернуто на доопрацювання 117 декларацій про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-III категорій складності;

- зареєстровано 1378 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-II категорій складності;
- повернуто на доопрацювання 44 повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-II категорій складності;

- видано 8 сертифікатів на об'єкти будівництва IV-V категорій складності;
- відмовлено у видачі сертифікатів на будівництво 2 об'єктів IV категорії складності;

- зареєстровано 1065 декларацій про готовність об'єктів до експлуатації;
- повернуто на доопрацювання 86 декларацій про готовність об'єктів до експлуатації;

- зареєстровано 1314 декларацій про прийняття в експлуатацію самочинно збудованих індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд, громадських будівель;
- відмовлено у реєстрації декларацій на прийняття в експлуатацію 18 об'єктів.

Інспекцією вживаються заходи по усуненню порушень містобудівного законодавства, зокрема, за 12 місяців 2012 року проведено перевірок відповідності виконання будівельних робіт вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним рішенням та додержання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, проведено - 304 планових перевірок, 2043 позапланових перевірок, за результатами яких видано 163 приписи, накладено 1688 штрафів загальною сумою 2 445 617,80 гривень.


Робота зі зверненнями громадян та організацій

За 12 місяців 2012 року надійшло поштою 2296 кореспонденцій, з них - 250 - звернення громадян, 33 звернення надійшло на особистому прийомі.


Щодо діяльності у сфері житлово-комунального господарства

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за 2012 рік проведено 140 перевірок за дотриманням суб'єктами житлово-комунальних послуг вимог законодавства у сфері житлово-комунального господарства, з них 5 позапланових перевірок, 135 планових перевірок.

За результатами перевірок за 2012 рік суб'єктам господарювання Інспекцією надано 134 приписи. З них 130 відповідно до актів планових перевірок та 4 відповідно до актів позапланових перевірок. Стан виконання приписів 92,5 %. По трьох приписах ще не вийшов термін усунення порушень, та по семи приписах Інспекцією надано подовження терміну усунення виявлених порушень, матеріали за трьома перевірками передані до органів прокуратури.

Органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям направлено 56 подань щодо покращення організації роботи у сфері житлово-комунального господарства.

Протягом 12 місяців 2012 р. до Інспекції надійшло 320 кореспонденцій щодо неякісного надання або надання житлово-комунальних послуг не в повному обсязі, серед яких 24 звернення громадян, 253 листи від організацій та підприємств, 43 доручення Держархбудінспекції України.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини