Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 18:53:34

У Чернігові навчають безробітних «теплій» професії

09.01.2013   12:52Агенцiя

Це фах пічника. Нині, коли багато осель обігрівають по-сучасному газом, у поліських селах не поспішають позбутися такої розкоші як піч.

Адже в холодну пору року немає нічого приємнішого, як зігрітися на теплій черені. Хоча коли виникає потреба щось підрихтувати чи скласти нову піч, фахівця знайти непросто, а праця його цінується досить високо.

Як розповів перший заступник директора Чернігівського ОЦЗ Вячеслав Бєлогура, приводом для направлення безробітних громадян на навчання чи перенавчання є замовлення роботодавців або потенційна вимога ринку праці. Особливо затребувані нині робітничі професії, тому приємно, що непрацевлаштовані жителі області мають змогу безкоштовно здобути обраний фах, навчаючись у професійно-технічних закладах.

Щодо пічної справи, то до КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» бажаючих навчитися сконструювати затишну піч, з числа безробітних направляють не вперше. Тонкощі цієї справи переймають майбутні майстри з Ніжинського та Срібнянського районів.

http://ukurier.gov.ua/uk/news/dobra-rich-u-hati-pich/

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини