Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 18:20:48

Під час операції “Акциз” на Чернігівщині виявлено 49 правопорушень

04.01.2013   09:37Агенцiя

З початку проведення операції “Акциз”, яка розпочалася наприкінці листопада, податковою службою області перевірено 55 юридичних та фізичних осіб, що здійснюють діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів. Виявлено 49 правопорушень.

Як повідомив в.о. начальника управління податкової міліції Сергій Кузнецов, за матеріалами співробітників УПМ ДПС у Чернігівській області розпочато досудове розслідування по трьох кримінальних правопорушеннях у сфері обігу підакцизних товарів. З них два – за ч. 3 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів), одне – за ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Виявлено міжрегіональний канал постачання спирту із Сумської до Чернігівської області, з якого масово виготовлялася фальсифікована алкогольна продукція.

В рамках досудового розслідування кримінального правопорушення за ст.204 Кримінального кодексу України з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 1,8 млн. грн., у т.ч.: лікеро-горілчаних виробів – 103,2 декалітрів на 79,2 тис. грн., спирту – 2139,5 дал на 1604,7 тис. грн., тютюнових виробів- на 5,4 тис. грн.

За результатами проведених перевірок донараховано 54,5 млн. грн. податків та застосовано штрафних фінансових санкцій на суму 9,8 млн. грн.

Анульовано 1 ліцензію на право роздрібної торгівлі лікеро-горілчаними виробами.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у області

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини