Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 12:07:26

Заробітна плата в Чернігівській області в листопаді 2012 року. Статистика

28.12.2012   10:23

У листопаді 2012р. на підприємствах, в організаціях та установах Чернігівської області (з кількістю найманих працівників не менше 10 осіб) у середньому були зайняті 219,0 тис. штатних працівників.

Їхня середня заробітна плата зросла за рік на 14,9% й становила 2352 грн. (в Україні – 3098 грн.).

Реальний рівень заробітної плати (з урахуванням зростання споживчих цін та сплачених податків) відносно листопада 2011р. становив 116,4%.

Серед більш оплачуваних у листопаді 2012р. були працівники, зайняті в добуванні паливно-енергетичних корисних копалин, целюлозно-паперовому виробництві, видавничій діяльності, фінансовій діяльності, державному управлінні, транспорті, виробництві та розподіленні електроенергії газу та води, де нарахування в 1,3–1,6 раза перевищили середньообласний показник. Водночас найменше нараховано заробітної плати працівникам, зайнятим в обробленні деревини та виробництві виробів із деревини, діяльності готелів та ресторанів.

Останні новини Чернігівщини

В області підписали Меморандум про співпрацю з Інститутом серця 11:40

Днями у Чернігові відбулась зустріч представників регіональної медичної спільноти з фахівцями Державного некомерційного підприємства «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».

Міськсвітло звітує про виконані роботи з обслуговування міських об’єктів 11:17

За останні два тижні комунальні бригади КП «Міськсвітло» виконали значний обсяг робіт з ремонту та оновлення вуличного освітлення та засобів регулювання дорожнього руху у Чернігові.

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 10:55

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

Послуга раннього втручання вже доступна для чернігівських родин 10:41

На території Чернігівської міської громади запроваджується нова соціальна послуга раннього втручання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини