Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 13:03:12

На яку державну допомогу аграрії можуть розраховувати в 2013 році

27.12.2012   10:18Агенцiя

6 грудня 2012 року Верховна Рада України ухвалила Закон “Про державний бюджет України на 2013 рік”, яким передбачено заходи щодо підтримки розвитку агропромислового комплексу країни.

Малина

Малина

Зокрема Законом, встановлено, що кошти, отримані до спеціального фонду Державного бюджету України спрямовуються на:

– державну підтримку галузі тваринництва;

– здійснення природоохоронних заходів, включаючи захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь;

– фінансову підтримку заходів в агропромисловому комплексі на умовах фінансового лізингу (здійснення фінансової підтримки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів та компенсацію лізингових платежів; державна підтримка сільськогосподарської служби; оздоровлення та відпочинок дітей працівників агропромислового комплексу);

– державну підтримку розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними.

Зі слів міністра Присяжнюка М.В. державна підтримка галузі тваринництва буде здійснюватися по таким напрямкам:

1. Для сільськогосподарських підприємств:

– часткове відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м’ясного і комбінованого напряму продуктивності;

– часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів;

– спеціальна бюджетна дотація за утримання та збереження молодняку овець.

2. Для господарств населення:

– спеціальна бюджетна дотація фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби;

– часткове відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння;

– бюджетна дотація фізичним особам, фізичним особам – членам виробничих або обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, а також фермерським господарствам за вирощені та продані на забій і переробку суб’єктам господарювання, які мають власні (орендовані) потужності для забою тварин, молодняк великої рогатої худоби та свині (крім свиноматок і кнурів), (дотація за продану на забій худобу).

Довідково: в поточному році з державного бюджету сільськогосподарськими товаровиробниками Чернігівщини було отримано 5693,2 тисячі гривень фінансової підтримки.


За повідомленням головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини