Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 16:49:16

Свято вшанування найкращих жінок області

24.12.2012   08:07Агенцiя

В обласному музично-драматичному театрі імені Шевченка пройшов фінал обласного фестивалю-конкурсу “Жінка року-2012”.

На заході нагороджували переможниць районних та міських конкурсів, тих представниць прекрасної статі, кому вдається гармонійно поєднувати роль берегині сімейного вогнища, успішну професійну діяльність у різних галузях та активну громадську позицію.

27 розумних, талановитих, успішних і чарівних представниць прекрасної статі удостоєні звання “Жінка року-2012”. Це жінки – державні службовці, медичні працівники, освітяни, митці і правоохоронці, керівники підприємств і підприємці, громадські діячки і, звичайно ж, матері.

Цей конкурс завжди визначає людину ініціативну, яка своєю працею внесла значний вклад в розбудову нашої області, яка віддає серце та душу, щоб робити свою справу достойно.

Переможниці були представлені в десяти номінаціях, зокрема, “Жінка у владі”, “Жінка на освітянській ниві”, “Жінка – громадська діячка” та інші.

Привітав лауреаток і подякував за їхню діяльність від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка заступник керівника апарату облдержадміністрації Юрій Музика та вручив кожній диплом та символ обласного фестивалю-конкурсу.


http://chodtrk.com.ua/?p=7282

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.