New Jazz in Kyiv Band і Сергій Гризлов: у настрої джазу
Концерт за участю гуру вітчизняного джазу Олексія Когана ніколи не буває “просто концертом”.
Це завжди в першу чергу спілкування з глядачем — розмова про музику, про життя... Втім, чи не в цьому є сенс джазу — відкрите спілкування вільних людей?..
12 серпня New Jazz in Kyiv Band (Артем Менделенко — саксофон, Родіон Іванов — клавішні, Олексій Коган — бас, Валерій Волков — ударні, плюс один з найвідоміших українських гітаристів Сергій Гризлов) представив глядачам свою програму на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру, який цього літа щосуботи приймає найяскравіших зірок української джазової музики.
Олексій Коган і його колектив добре відомі чернігівським поціновувачам джазу: музиканти вже неодноразово виступали на цій сцені. Разом з Сергієм Гризловим, за плечима якого не тільки записи і виступи з відомими гуртами, серед яких, наприклад, Pianoбой, а й участь в бойових діях на Сході, вони розкрили глядачам неймовірний настрій знаменитих джазових композицій. Невигадані історії зі світу музики - часом веселі, часом не дуже, розказані Олексієм Коганом, довершили неповторну позитивну атмосферу концертної програми.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.
9 років позбавлення волі: апеляційний суд залишив без змін вирок жительці Ніжинщини за вбивство співмешканця 15:41
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок, яким 45-річну жительку Ніжинського району визнано винною в умисному вбивстві свого співмешканця(ч. 1 ст. 115 КК України).
Безбар’єрність, що змінює життя: історія першого робочого місця Марії Бикус 15:19
Іноді один шанс може змінити життя. Для 21-річної Марії Бикус з Борзни таким шансом стала перша робота, яку вона знайшла за сприяння служби зайнятості.