Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 06:35:33

“Чернігівці – лауреати державних премій”

12.12.2012   18:00Агенцiя

Побачило світ друге доповнене видання довідника “Чернігівці – лауреати державних премій”. Збірка містить нариси, що розповідають про життя та професійну діяльність двісті одного відомого чернігівця.

“Чернігівці – лауреати державних премій”

“Чернігівці – лауреати державних премій”

Одними з перших ознайомитись із новим виданням книги “Чернігівці – лауреати державних премій” пощастило завсідникам Чернігівської міської бібліотеки ім. Коцюбинського. За словами співробітників Чернігівського історичного музею ім. Василя Тарновського, головне завдання цієї збірки нарисів – показати мешканцям Чернігівщини, наскільки багата талантами Сіверська земля.

Особливої актуальності довідник набуває у рік святкування 210-ї річниці створення Чернігівської губернії, адже саме цей період історії найменш досліджений.

За словами науковців, інформацію для вищезгаданих нарисів збирали з українських і зарубіжних джерел, і навіть провели спеціальне анкетування серед самих лауреатів державних премій.

Особлива складність роботи полягала у необхідності опрацювати величезний обсяг інформації, адже уродженці Чернігівщини залишили помітний слід у багатьох сферах життя: культурі, науці, державному управлінні, медицині тощо, а для певних, сьогодні вже звичних, напрямків навіть стали батьками-засновниками.


http://chodtrk.com.ua/?p=7097

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини