Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 08:22:05

"Ракурс - 2012"

12.12.2012   10:18Агенцiя

Під такою назвою 9 грудня у приміщенні Арт-клубу відкрилася виставка робіт членів фотоклубу "Чернігів".

Відмінність цьогорічного заходу від попередніх була помічена ще до її урочистого відкриття – в міру заповнення виставкового залу відвідувачами, про ще свідчили схвальні коментарі під час побіжного ознайомлення з експозицією.
 
Виставлені роботи справді вражали яскравістю оформлення, а головне – широким тематичним спектром об’єктів зйомки та вдалим ракурсом для «зупинки прекрасної миті».
 
На цій особливості наголосила, зокрема у своєму вітальному слові, звернутому до учасників виставки, директор навчально-методичного центру культури і мистецтв Надія Заваліна, цілком слушно назвавши подію знаковою. Адже і досвідчені майстри фотосправи, і ті, хто щойно долучився до неї, досить відповідально поставились до самого відбору робіт, запропонованих на цю виставку, розуміючи, що не кожен знімок може становити інтерес для широкого загалу.
 - І нехай з кожним роком стає все більше таких гарних світлин, які дарують людям радість, створюють їм піднесений настрій,-завершила свій виступ Надія Заваліна.
 
На розвиток цієї думки голова обласної організації Національної спілки фотохудожників України Микола Турчинов висловив вдоволення таким враженням від виставки, підкресливши, що вона дійсно краща від аналогічних попередніх.
 В цьому факті він завважив міцне підґрунтя для подальшого зростання лав творчої спілки.
 
- За останні роки до Національної спілки фотохудожників України було прийнято п’ятьох вихованців нашого фотоклубу. Деякі роботи нинішньої виставки свідчать, що принаймі двоє наших колег вже доросли до рівня бути членами Національної спілки фотохудожників України, - сказав на завершення Микола Турчинов.
 Прізвища при цьому не називалися. Як не було їх і в підписах на виставлених картинах. Натомість фігурували цифрові позначки.
 
- В цьому - ще одна з особливостей нинішньої виставки, задуманої її Оргкомітетом, - каже керівник фотоклубу Микола Дульцев. -Нехай самі глядачі оцінять майстерність авторів світлин. Для уникнення думок щодо суб’єктивності і упередженості, так би мовити. І просто для цікавості в сенсі порівняння смаків і критеріїв організаторів і публіки…
 
…Інтрига буде розкрита найближчими днями. Про це ми обов’язково повідомимо на сайті.

Василь Щербонос

http://onmckim.com.ua/news/2012-12-11-735
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини