Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 02:26:07

І паски їли, і добрі справи робили

19.04.2023   10:27Агенцiя

У Світлий понеділок, 17 квітня, колектив Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки святкував Великдень. У читальному залі було весело, цікаво та пахло пасками. Адже саме вони були "перепусткою" на захід: одна для дегустації, друга – на благодійність.

Очільниця бібліотеки Інна Аліференко теж передала на спільну справу дві чудові випечені власноруч легкі та ніжні пасочки (про такі кажуть – як пух, як дух, як миле щастя) і, звичайно, привітала колег зі святом з побажаннями здоров'я, щастя, добробуту і найголовнішого – Перемоги!
  Вела захід завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів і за сумісництвом заступниця голови профкому Олена Попович. Пані Олена теж долучилася до святкових поздоровлень, а ще розповіла чимало цікавинок про Великдень та провела невеличку вікторину. І не просту, а з солодкими призами.
  А потім було святкове чаювання-кавування – звичайно, ж, із пухкими духмяними пасками, в кожну з яких умілі господині вклали тепло своїх рук і сердець. Усі бібліофеї постаралися на славу. Такого розмаїття смаків треба ще пошукати! Адже у кожної пані – свій рецепт, який відрізняється від інших. Одна пасочка пахне ваніллю, друга – лимонною цедрою, третя – сметанкою, четверта – ще чимось загадково-смачнющим… Ця жовтенька, мов золоте яєчко, бо в тісто додали багато жовтків із добрих домашніх яєць. А хтось "підзолотив" тісто куркумою. Ще хтось додав стільки цукатів, родзинок та сушеної журавлини, що вийшов справжній фруктовий шедевр. А глазурі – це взагалі щось! У когось – як ніжне суфле, у когось – ніби справжнє маршмелоу, у когось – немов смачнючий крем… Усі паски вдалися, і кожна була по-своєму неповторною.
  Частину великодньої випічки передали на ЗСУ. Смачного вам, хлопці! Дякуємо, що захищаєте нас та Україну!
  Але це ще не все. Як відомо, головна бібліотека області давно співпрацює з Чернігівським геріатричним пансіонатом. Це так зване обслуговування на виїзді. Напевно, найтісніше спілкуються з підопічними закладу бібліотекарки відділу абонемента. Вони час від часу навідуються до пансіонату, проводять там різноманітні цікаві заходи, привозять книжки для обміну, а прочитані – забирають. Цього разу до пансіонату вирушили завідувачка відділу абонемента Ольга Соловцова та її колеги Наталія Лаврентьєва і Тамара Туровець. Дівчата прихопили з собою дві добрячі торби: одну – з книжками (ми ж – бібліотекарі!), а другу – звичайно, з пасками! Люди, що мешкають у пансіонаті, були дуже раді і гостинцям, і спілкуванню. І цікаву розповідь про великодні цікавинки, звичаї та прикмети теж послухали залюбки.
  Одне слово, свято вдалося! Бо ми і нове пізнавали, і призи вигравали, і паски їли, і добрі справи робили. Так і треба! Неодмінно святкуватимемо ще!
  З Великоднем!
  Паски смачної,
  Перемоги близької,
  Здоров'я міцного
  І щастя рясного!
  Христос воскрес! Воістину воскрес!

КЗ «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка»
 

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини