Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 20:08:25

Для вас, кохані!

06.03.2023   14:40Агенцiя

Весна – найжаданіша пора року. З її приходом як ніколи хочеться жити, мріяти, любити. Не випадково, коли у людини все добре, то вона каже: «на душі весна». І цим виразом сказано все. А ще, весна – це про кохання і про пісню. Саме тому піснею вирішили зустріти весну та привітати усіх коханих і закоханих артисти Чернігівського обласного філармонійного центру.

5 березня 2023 року своїм слухачам вони подарували концертну програму “Для вас, кохані!”. В її основу лягли хіти української та світової популярної музики. А ще, зі сцени звучали твори, народжені буремним сьогоденням. Адже війна довела, що кохання сильніше будь-якої зброї. Кохання надихає на перемогу і кохання перемагає!

У концерті “Для вас, кохані!” взяли участь заслужений артист України Сергій Сулімовський, артисти Катерина Іващенко-Василяко, Марина Коваленко, Ілля Латиш, Наталія Липницька, Юлія Литвин, Марина Маккей, Анна та Дар’я Михневичі, Євгеній Олещенко, Яна Сидоренко, Ксенія Трубіна, а також театр танцю «Екватор» під керівництвом Віктора Войникова.

Режисер-постановник та ведучий — Дмитро Обєдніков, авторка сценарію — Світлана Бунзяк, концертмейстер — заслужений працівник культури України Світлана Пилипенко, хореограф-постановник — Віктор Войников, звукорежисер — Володимир Попов, художник зі світла — Олександр Єрмаков, художник — Ірина Хрикіна.

Концертну програму “Для вас, кохані!” на сцені обласного філармонійного центру знову можна буде побачити 8 березня 2023 р. — о 18:00.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини