Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 19:26:11

“Різдвяний концерт” оркестру “Філармонія”

27.12.2022   10:57Агенцiя

Аншлаг і нескінченні овації вдячних глядачів! Є у Чернігівському обласному філармонійному центрі традиція, яку жодному ворогу подолати не під силу. У дні, коли християни відзначають Різдво Христове і Новий рік, Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) завжди презентує свою святкову концертну програму.

24 грудня 2022 року музиканти оркестру, яким диригував Михайло Скидан, подарували глядачам свій неповторний “Різдвяний концерт”. Відкрили його “Пори року” Антоніо Вівальді (солістка — скрипалька оркестру “Філармонія” Анна Шевчуковська).
А потім зі сцени зазвучали мелодії, які в ці святкові дні звучать у кожному куточку земної кулі. Це шедеври, перевірені часом. Це мелодії, які знає кожен. Це твори, які почасти і створюють саму атмосферу різдвяно-новорічних свят. У різдвяне попурі в аранжуванні Метта Нотіна увійшли “Срібні дзвони” (“Silver Bells”) Джея Лівінгстона і Рея Еванса, “Щасливого Різдва” (“Have Yourself A Merry Christmas”) Г’ю Мартіна і Ральфа Блейна, “Нехай йде сніг” (“Let It Snow!”) Семмі Кана і Джула Стайна, “Біле Різдво” (“White Christmas”) Ірвінга Берліна, “Маленький барабанщик” (“The Little Drummer Boy”) Кетрін Девіс, Генрі Онорраті та Гаррі Сімеоне.
Не могли у концерті не прозвучати “Дзвіночки” (“Jingle Bells”) Джеймса Пірпонта, “Тиха ніч” (“Silent Night”) Франца Грубера...
А кульмінацією “Різдвяного концерту” Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” стало виконання найпопулярнішої у світі різдвяної мелодії - “Щедрик” Миколи Леонтовича зірвав бурю оплесків чернігівських глядачів.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

 

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини