Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 17:50:27

У бібліотеці Короленка відбулося відкриття ювілейної виставки картин Чернігівського народного аматорського об’єднання художників «Деснянська палітра»

23.12.2022   10:19Агенцiя

Українці – незламні. Про це нагадують журналісти та блогери, пише світова і європейська преса, це звучить у кожній «воєнній» пісні й про це говоримо ми самі. Саме про це свідчить і нова виставка в Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка.

21 грудня в читальній залі відбулося відкриття ювілейної виставки картин Чернігівського народного аматорського об’єднання художників «Деснянська палітра» до 40-річчя з часу заснування.
На виставці експонується більше 40 робіт 19 художників – пейзажі та портрети, анімалістика, натюрморти і міські пейзажі, інтер’єрні й сюжетні роботи, філософські роздуми та архітектурні пам’ятки, виконані в різноманітних, подекуди й експериментальних, техніках.
Попри спричинені війною складні умови та обставини, в яких були художники об’єднання, вони віднайшли в собі сили та бажання зібратися на чергову, а цього року ще й ювілейну, виставку у своєму улюбленому храмі науки та мистецтва, який щоразу радо їх зустрічає та приймає у своїх стінах.
В. о. директора Чернігівського обласного центру народної творчості Валерій Мисник привітав художників із ювілеєм об’єднання та виконав почесну місію, передавши очільниці «Деснянської палітри» Людмилі Бешун подяку від Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА і грамоту від ОЦНТ за багаторічну співпрацю та з нагоди 40-річчя з часу заснування об’єднання. Також грамотами привітали цьогорічних ювілярок Тамару Дудко, Тетяну Тимошенко, Вікторію Пікунову й Валентину Гончар.
Ювілярів привітали директорка Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка, голова Чернігівського обласного відділення УБА Інна Аліференко, яка вручила очільниці об’єднання грамоту як символ вдячності за постійну й давню творчу співпрацю, та головна бібліотекарка відділу документів із гуманітарних наук Надія Заваліна, а очільниця ЧНАОХ «Деснянська палітра»Людмила Бешун подякувала адміністрації та колективу бібліотеки за беззмінно теплу зустріч.


Катерина Мехеда,провідна бібліотекарка відділу мистецтв

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини