Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 16:56:30

У Чернігові, до дня Збройних сил України, відбулась презентація книги "Журналісти стріляють не кулями"

04.12.2012   09:25

У Чернігові, до 21-ї річниці Збройних Сил України, в культурно-мистецькому центрі "Інтермеццо" відбулась презентація книги "Журналісти стріляють не кулями".

презентація книги

презентація книги "Журналісти стріляють не кулями"

Книгу про відомих українських журналістів, які побували у гарячих точках планети, презентували заступник головного редактора Центрального друкованого органу Міністерства оборони України журналу "Військо України" полковник Валентин Буряченко та тимчасово виконуючий обов'язки начальника регіонального медіа-центру (м. Чернігів) підполковник Вадим Мисник.

- Ця книжка - колективна праця людей, які на собі відчули всі складнощі нерегульованих відносин засобів масової інформації та силових відомств, - повідомив полковник Буряченко.

"Журналісти стріляють не кулями" - це упорядкований збірник матеріалів, автори яких діляться особистим досвідом роботи в екстремальних умовах в гарячих точках планети.

 - Ця книга буде розповсюджена по всіх міських та обласних бібліотеках Чернігівщини, Полтавщини та Сумщини, - наголосив підполковник Вадим Мисник. - Також її примірники подаруємо військовим частин та вихованцям військових ліцеїв. Незабаром книга презентуватиметься авторами в інших містах України.

Останні новини Чернігівщини

21 травня: цей день в Україні і світі

21 травня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1548 Російська агресія - Day 1548 Russian aggression

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини