Мистецтво – на підтримку ЗСУ
Протягом серпня-вересня поточного року творчий склад Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка втілив низку мистецьких проектів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, духовної міцності чернігівців, усіх захисників рідної землі.
У підготовці нової концертної програми «З Україною в серці», що відбулася на сцені театру 24 вересня, були задіяні артисти драми, балету та оркестру театру.
В ході концертної програми, зважаючи, що 21 вересня у Чернігові не проводилось урочистих заходів з нагоди Дня міста, шевченківці привітали чернігівців з нещодавно відзначеним Днем міста Чернігова, який у березні цього року був удостоєний почесного звання «Міто-герой».
Концертну програму розпочав оркестр театру під орудою заслуженого артиста України Олексія Рощака. Глядацька зала з прихильністю зустрічала сольні виступи артистів Владислава Лещенка, Валентина Кореня, Альберта Лукашова, Станіслава Аракільна, які виконували народні українські пісні та сучасні твори вітчизняних авторів. Яскравим розмаїттям прикрасили концертну програми тематичні хореографічні композиції: «Без тебе», «Дует Лукаша і Мавки», «Журавлі», «Помста», «Ти дочекайся мене», «Карпати» у виконанні артистів балету Віталіни Брагіди, Вадима Кирильченка, Дмитра Лойченка, Анастасії Сальникової, Антоніни Сидоренко. Вдячні глядачі захоплено підтримували їх дружними оплесками.
Наприкінці програми чарівна ведуча заслужена артистка України Наталія Максименко побажала присутнім, усім захисникам Української держави стійкості, мужності і непохитної віри у нашу перемогу, адже «З Україною в серці ми все здолаємо!»
Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної час
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.