Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 14:52:38

“У Лукомор’я”

27.11.2012   15:19Агенцiя

На його полотнах оживають казкові та билинні герої. В рамках культурного обміну між нашою областю та АР Крим в галереї Пласт-арт відкрилася виставка джанкойського художника Володимира Литвина. Перегляд представлених на експозиції картин, а їх там 52, підіймає настрій та нагадує про всепереможну силу Добра.

Сходити на виставку – як повернутися в дитинство або послухати казку про Бабу Ягу, Кощія та билинних богатирів. У Чернігові відкрилась несподівано позитивна і просто вражаюча виставка кримського художника Володимира Литвина “У Лукомор’я”.

Сам митець на презентацію виставки, на жаль, не приїхав, але це не завадить трохи про нього розповісти. Народився на Уралі, живе в Криму, в Джанкої. Володимир Литвин – художник за освітою, хоча останні роки працює пожежним. Робота “доба через три” подарувала йому багато вільного часу і, як бачите, він не згаяв його на лінощі та інші характерні для земних людей дурниці.

Хочеться розглядати і вдивлятися довше. Навіть чернігівські художники, які прийшли на виставку, зізнаються, що тут все несподіванка – техніка, стиль, унікальні різьблені рами, які і самі можна вважати витвором мистецтва.

Маловідомий і зовсім некомерційний художник, який вже відійшов від ремесла і відклав пензлі в дальню шухляду, Володимир Литвин повернувся до живопису, читаючи казки власним дітям. Природно, що і першими відвідувачами виставки в Чернігові стали діти – учні художньої школи.

http://chodtrk.com.ua/?p=6822

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини