Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:04:15

“У Лукомор’я”

27.11.2012   15:19Агенцiя

На його полотнах оживають казкові та билинні герої. В рамках культурного обміну між нашою областю та АР Крим в галереї Пласт-арт відкрилася виставка джанкойського художника Володимира Литвина. Перегляд представлених на експозиції картин, а їх там 52, підіймає настрій та нагадує про всепереможну силу Добра.

Сходити на виставку – як повернутися в дитинство або послухати казку про Бабу Ягу, Кощія та билинних богатирів. У Чернігові відкрилась несподівано позитивна і просто вражаюча виставка кримського художника Володимира Литвина “У Лукомор’я”.

Сам митець на презентацію виставки, на жаль, не приїхав, але це не завадить трохи про нього розповісти. Народився на Уралі, живе в Криму, в Джанкої. Володимир Литвин – художник за освітою, хоча останні роки працює пожежним. Робота “доба через три” подарувала йому багато вільного часу і, як бачите, він не згаяв його на лінощі та інші характерні для земних людей дурниці.

Хочеться розглядати і вдивлятися довше. Навіть чернігівські художники, які прийшли на виставку, зізнаються, що тут все несподіванка – техніка, стиль, унікальні різьблені рами, які і самі можна вважати витвором мистецтва.

Маловідомий і зовсім некомерційний художник, який вже відійшов від ремесла і відклав пензлі в дальню шухляду, Володимир Литвин повернувся до живопису, читаючи казки власним дітям. Природно, що і першими відвідувачами виставки в Чернігові стали діти – учні художньої школи.

http://chodtrk.com.ua/?p=6822

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».