Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 19:03:47

У Ніжині відкриють вуличну виставку робіт художниці Катерини Васечко

28.04.2022   18:33Агенцiя

У Ніжині відкриють вуличну виставку робіт художниці Катерини Васечко під назвою «Незламні».

Всю війну дівчина продовжувала малювати, зображуючи у своїх роботах  всю душу , біль , страждання і силу українського народу, а також правдиві портрети «рускава міра».

- Зовсім скоро ви зможете побачити все особисто. Більш детальнішою інформацією стосовно виставки, конкретної дати, поділюся з вами на своїх сторінках і буде приємно, якщо у вас знайдеться вільний час її відвідати, - написала місткиня на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression