Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:34:32

В Державному архіві області відкрилась фотодокументальна виставка "Чернігівській губернії – 210 років. Чернігівській області – 80 років"

22.11.2012   10:02Агенцiя

У Державному архіві Чернігівської області (корпус № 1) розпочато експонування фотодокументальної виставки, присвяченої 80-річчю утворення Чернігівської області та 210-річчю створення Чернігівської губернії.

На виставці експонуються документи періоду діяльності Чернігівської губернії: копії Указу Сенату Російської імперії від 27 лютого 1802 року про заснування губерній Малоросійських: Чернігівської та Полтавської, протоколи Чернігівського губернського правління від 14 березня 1802 року та Чернігівського дворянського депутатського зібрання від 20 березня 1802 року про утворення Чернігівської та Полтавської губерній, статистичні відомості тощо та періоду діяльності області: копії документів та фотоматеріали, які відтворюють історію заснування Чернігівської області у жовтні 1932 року, фотоматеріали про тяжкі та героїчні роки Великої Вітчизняної війни, копії документів про економічний та культурний розвиток Чернігівської області, участь чернігівців у подіях, пов`язаних із здобуттям незалежності України, розвиток промисловості області, відбудову об`єктів історико-культурного значення, культурне життя нашого краю.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».