Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського
19 січня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського було відкрито виставку художніх робіт «Кольоровий світ Ростислава Палецького».
Вона присвячена 90-річчю від дня народження майстра пензля.
На виставці представлена серія робіт художника, що ілюструє творчість Михайла Коцюбинського. Картини музей придбав у автора в серпні 1972 року. І нині ця виставка поєднує творчість двох талановитих митців та ще раз відкриває для нас, глядачів, ім’я несправедливо забутого художника Ростислава Палецького. Використовуючи засоби народних орнаментальних мотивів, йому вдалося по-особливому передати атмосферу творів Михайла Коцюбинського. З допомогою фарб і орнаментів він відтворив головних персонажів багатьох творів письменника. Тут є ілюстрації до повістей «Fаta morgana», «Тіні забутих предків», оповідань «Маленький грішник», «Харитя», казки «Хо» та інших.
Запрошуємо вас відвідати нашу виставку. Ми впевнені – вона вам неодмінно сподобається, адже картини Палецького потребують довгого споглядання, уважного ока, бо в кожній деталі тут закодований певний символ і певний зміст.
Виставка триватиме до кінця лютого.
Вхід на виставку можливий за наявності «зеленого» або «жовтого» COVID-сертифікату, міжнародного свідоцтва про вакцинацію, сертифікату про одужання, негативного результату ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену, а також із обов’язковим використанням захисних масок.
Вартість вхідних квитків:
учнівський/студентський – 10 грн;
дорослий – 20 грн.
Довідки за телефонами: (0462) 677-481, 678-741.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.