Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 17:50:51

Днями у Чернігівському облмуздрамтеатрі відбудеться прем'єра – «МарЛені»

29.11.2021   18:54Агенцiя

03 та 04 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем'єру –«МарЛені»- кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

Постановка, художнє та музичне оформлення – заслужений артист України Андрій Бакіров.
Вистава «МарЛені» створена за п’єсою сучасної німецької драматургині Теа Дорн, в основу якої покладена історія, котрої не могло бути. Дія вистави відбувається наприкінці ХХ ст. в одному з паризьких готелів, де конає свої дні дев’яносторічна Марлен Дітрих, легендарна кінозірка німецького і голлівудського кінематографу. Несподівано її навідує її ровесниця Лені Ріфеншталь, у минулому відомий кінорежисер-документаліст, яка знімала пропагандистські фільми про з’їзди нацистської партії та Олімпійські ігри 1936 року. Кожна з них має власні переконання, свою правду і право на певні стосунки з Історією, судити про які можна… хіба що на відстані цілого життя.
У виставі задіяні:
засл. арт. України Оксана Гребенюк, арт. Світлана Бойко, арт. Станіслав Аракільян.
 

Довідково:
 Не стійте в черзі, купуйте квитки онлайн: http://bit.ly/ticketsboxtheatre
 Довідки за тел.: +38 067 2 77 44 80 (10:00-19:00, без вихідних) - Viber, Telegram або WhatsApp
 Каса драмтеатру: +38 046 2 77 44 80 (11:00-19:00, перерва з 14:00-15:00, понеділок - вихідний)
Будьте здорові! #ChernihivTheatre

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58

Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47

Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки»

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45

Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32

Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини